«Брілліантові руки 2» (1л. , 65мл.)

Засіб «Брілліантові руки 2» являє собою готову до застосування прозору безбарвну рідину . Як діючі речовини засіб містить дидецилдиметиламоній хлорид (0,21-0,24%), ізопропіловий спирт (69-70%), функціональні добавки, що пом’якшують шкіру.

Засіб «Брілліантові руки 2» призначено для: – Обробки рук хірургів і медичного персоналу, що оперує, у лікувально-профілактичних закладах (ЛПЗ); – Гігієнічної обробки рук медичного персоналу ЛПЗ; – Гігієнічної обробки рук медичних працівників дитячих дошкільних і шкільних установ, установ соцзабезпечення (будинку пристарілих, інвалідів та ін. ), косметичної, фармацевтичної, мікробіологічної та харчової (хлібопекарної, кондитерської, молочної, м’ясної, пиво-безалкогольної) промисловості, аптечних закладів, лабораторій, ветеринарії, об’єктів громадського харчування, торгівлі, комунальних служб (у тому числі косметичних салонів, перукарень та ін. ) та готельного господарства; – Обробки шкіри операційних та ін’єкційних полів пацієнтів ЛПЗ, а також в умовах транспортування в машинах швидкої допомоги та у надзвичайних ситуаціях; – Обробки шкіри ліктьових згинів донорів; – Гігієнічна обробка рук населенням у побуті.

— Засіб має бактерицидну активність у відношенні грамнегативних (включаючи синьогнійну паличку) і грампозитивних бактерій (включаючи мікобактерії туберкульозу) та віруліцидні властивості (відносно вірусів поліомієліту, гепатиту В, ВІЛ і вірусів птахів). Має пролонговану бактерицидну дію протягом 3 годин.

— За параметрами гострої токсичності, відповідно до класифікації ГОСТ 12.1. 007-76, засіб при введенні в шлунок і нанесенні на шкіру відноситься до 4 класу мало небезпечних речовин, не чинить місцево – подразнюючої, шкірно – резорбтивної та сенсибілізуючої дії в рекомендованих режимах застосування. Нанесення засобу на скарифіковану шкіру не ускладнює загоєння штучно нанесених ран.