Брілліантова сестричка-2 (1л.)

Дезінфекційний засіб «Брілліантова сестричка — 2» являє собою однорідну рідину, від блакитного до синіх кольорів без запаху або із запахомзапашки. рН 4,0 — 7,0. Засіб зберігає свої властивості після заморожування та відтаювання.

Дезінфекційний засіб «Брілліантова сестричка — 2» призначений для:
— гігієнічної обробки рук хірургів, та оперуючого медичного персоналу перед обробкою антисептичним засобом;
— гігієнічної обробки рук медичного персоналу в лікувально-профілактичних установах; швидкої медичної допомоги, працівників лабораторій (у тому числі бактеріологічних, мікробіологічних, імунологічних, клінічних та інших);
— гігієнічної обробки рук працівників дитячих дошкільних і шкільних установ; установ соцзабезпечення (будинку старих, інвалідів та ін.), пенітенціарних установ, працівників парфумерно-косметичних, фармацевтичних підприємств, центрів біотехнології, персоналу підприємств громадського харчування та харчової промисловості, торгівлі, об’єктів комунальних служб (у т.ч. у банях, саунах, перукарських і косметичних салонах, салонах краси та інших), персоналу санаторно-курортних установ;
— гігієнічної обробки рук і шкірних покривів населенням у побуті;
— обробки ступнів ніг з метою профілактики грибкових захворювань;
— санітарної обробки шкіри пацієнтів лікувально-профілактичних установ, включаючи лежачих хворих у відділеннях гериатричного, онкологічного профілю, хосписах, будинках-інтернатах для інвалідів та осіб літнього віку, установах соціального захисту.

Засіб «Брілліантова сестричка-2» має антимікробну активність у відношенні грампозитивних і грамнегативних бактерій (збудників внутрішньолікарняних інфекцій і туберкульозу), вірусів (поліоміеліт, ВІЛ – інфекції, гепатит В), патогенних грибів (у тому числі збудників дерматофітій і кандидозів).
Токсичність та безпечність засобу. Засіб «Брілліантова сестричка-2» відповідно до ГОСТ 12.1. 007-76 за параметрами гострої токсичності відноситься до 4 класу малонебезпечних речовин при введенні у шлунок і нанесенні на шкіру. Місцево-подразнююча та шкірно-резорбтивна дія засобу на шкірні покриви не виявлена. Внесення засобу в кон’юнктивальний мішок ока викликає помірне подразнення слизових оболонок. Засіб не володіє сенсибілізуючою, кумулятивною властивостями та специфічними віддаленими ефектами (мутагенним, ембріотоксичним, гонадотоксичним і концерогенним).