«Брілліантовий рай» (1л.)

  • Склад засобу, вміст діючих та допоміжних речовин, мас. %: 6г дидецилдиметиламоній хлориду, Зг алкілдиметилбензиламоній хлориду; (ЧАС) 6г лютензолу (неіногенна ПАР); 5г етилендиамінтетроацетату; 0,6г натрій метасилікату 5-водного – 9,1%; запашка — 0,2г; вода — до 100г.
  • Фізико-хімічні властивості: Рідкий прозорий безбарвний концентрат, що піниться при збовтуванні зі слабким специфічним запахом запашки, рН 1% розчину 10,5 ± 2, добре розчиняється у воді. Робочі розчини засобу мають мийні властивості, не спричиняють корозійної дії на метали, не пошкоджують виробів з гуми і пластмаси, не мають фіксуючої дії на органічні забруднення, не відбілюють тканини. Засіб не сумісний з милами та аніонами ПАР. Засіб «Брілліантовий рай» зберігає свою антимікробну активність після заморожування та відтаювання.
  • Дезінфекційний засіб «Брілліантовий рай» призначений для:

— профілактичної, поточної та заключної дезінфекції поверхонь у приміщеннях, поверхонь апаратів, приладів, жорстких меблів, санітарно-технічного обладнання, білизни, посуду, предметів догляду за хворими, прибирального інвентарю, гумових килимків при інфекціях бактеріальної (включаючи туберкульоз), грибкової (кандидози і дерматофітії) та вірусної (поліомієліт, гепатит В, ВІЛ) етіології в лікувально-профілактичних закладах, дитячих та учбових закладах, на підприємствах фармацевтичної, мікробіологічної, парфумерно-косметичної промисловості, в аптечних закладах, лабораторіях (біохімічні, бактеріологічні та вірусологічні), комунальних об’єктах (готелі, бані, басейни, спорткомплекси, культурно-оздоровчі комплекси, офіси, перукарні, гуртожитки, туалети загального користування, сміттєпроводи), заводах, фабриках, складах, на підприємствах громадського харчування та торгівлі, ринках, закладах соцзабезпечення, пенітенціарних закладах; — генеральних прибирань в лікувально-профілактичних закладах та дитячих закладах; — передстерилізаційного очищення, у тому числі суміщеного з дезінфекцією виробів медичного призначення, включаючи стоматологічні інструменти; — попереднього, передстерилізаційного або остаточного очищення жорстких та гнучких ендоскопів та інструментів до них; — дезінфекції об’єктів транспорту, у тому числі залізничного, метрополітену та санітарного; — дезінфекції інших епідеміологічно значимих об’єктів, діяльність яких вимагає проведення дезінфекційних заходів.

  • Спектр антимікробної дії. Засіб «Брілліантовий рай» виявляє антимікробні властивості відносно грамнегативних і грампозитивних бактерій (включаючи мікобактерії туберкульозу): фунгіцидною активністю відносно грибів роду кандида і дерматофітів; віруліцидною активністю відносно збудників поліомієліту, ВІЛ-інфекції, гепатиту В.
  • Токсичність та безпечність засоби. Засіб «Брілліантовий рай» (у вигляді концентрату) за параметрами гострої токсичності по ГОСТ 12.1.007-76 при введенні в шлунок відноситься до 4 класу мало небезпечних речовин, до 5 класу практично нетоксичних речовин — при парентеральному введенні (в черевну порожнину).