«Брілліантовий міг» — 1 кг

 Склад засобу, вміст діючих та допоміжних речовин, мас. %: 80% натрієвої солі дихлорізоціанурової кислоти (45% активного хлору), адипінова кислота 10%, карбона

Фізико-хімічні властивості: таблетки білого кольору, круглої правильної форми зі слабким запахом хлору, вагою 1,0±0,1г., або 3,4±0,2г.
Термін придатності засобу в нерозкритій упаковці виробника — 5 років. Термін придатності робочих розчинів засобу — 15 діб за умови зберігання в прохолодному темному місці. Засіб зберігають в місцях, захищених від вологи і сонячного проміння, віддалених від нагрівальних приладів і відкритого полум’я при кімнатній температурі.
Засіб добре розчиняється у воді. Водні розчини прозорі, мають легкий запах хлору. Для надання миючих властивостей до розчинів засобу можливе додавання миючих засобів, дозволених для застосування в лікувально-профілактичних закладах (ЛПЗ). Водні розчини не пошкоджують поверхонь, що обробляються, не фіксують органічних забруднень.
Засіб розфасований в полімерні місткості 1кг.
Засіб «Брілліантовий міг» транспортують всіма видами транспорту відповідно до правил перевезення вантажів, діючих на цих видах транспорту, засіб пожежо- та вибухобезпечний.
Засіб «Брілліантовий міг» володіє бактерицидною дією відносно грамнегативних і грампозитивних бактерій (включаючи мікобактерії туберкульозу), віруліцидною активністю (включаючи вірусні гепатити та ВІЛ інфекцію) і фунгіцидною дією відносно збудників кандидозу і дерматофітії.
За параметрами гострої токсичності по ГОСТ 12.1.007-76 засіб «Брілліантовий міг» при введенні в шлунок відноситься до 3 класу помірно небезпечних речовин, при нанесенні на шкіру – до 4 класу мало небезпечних речовин, при введенні в черевну порожнину – до 4 класу мало токсичних речовин. Характеризується слабким сенсибілізуючим ефектом і місцево-подразнювальною дією на шкіру, викликає слабке подразнення слизових оболонок очей. Розчини засобу в робочих концентраціях при одноразових аплікаціях не спричиняють місцево-подразнювальної дії на шкіру і викликають сухість і злущування шкіри при багаторазовому нанесенні. Робочі розчини (від 0,015 до 0,1% активного хлору) у вигляді пари не проявляють подразнювальну дію на органи дихання. При більш високих концентраціях спостерігається подразнення верхніх дихальних шляхів.
Дезінфекційний засіб «Брілліантовий міг» призначено для проведення:
– поточної та заключної дезінфекції у закладах охорони здоров’я та вогнищах інфекційних захворювань при інфекціях бактеріальної етіології (включаючи туберкульоз), інфекціях вірусної (включаючи вірусні гепатити та ВІЛ інфекції) та грибкової (кандидози, дерматомікози) етіології;
– заключної дезінфекції у дитячих та навчальних закладах;
– профілактичної дезінфекції у лікувально-профілактичних закладах, на підприємствах фармацевтичної, мікробіологічної, в дитячих та навчальних закладах, аптечних закладах, лабораторіях.